Menü

Hakkımda

Sol göz kapağım, diğerine oranla birkaç milimetre daha küçük. Üst dudağım ince. Saçlarım hâlâ şekle girmiyor. Kollarımda kırdığım camlardan kalma izler var. Ayaklarım biraz büyük.
Rüyalarım Tim Burton filmlerine on basar. Strese girince kağıtları küçük küçük parçalıyorum. Her gün türk kahvesi içiyorum. Kafamda mütemadiyen Alecia Beth Moore çalıyor. Bir elin parmakları kadar arkadaşım var. Defter biriktiriyorum. Şarkı söylüyorum. Hayat ağacı yüzüğüm tarafından korunuyorum. Soyum muhtemelen kızılderililere dayanıyor ama paralel evrende bir cadı olarak yaşıyor olabilirim. Crystal adında bir ikizim var. Sağ bileğimin kenarında yaşıyor. Tanrı’ya her gece seni seviyorum diyorum. İnsanları genel olarak sevmem ama her şeyi hissedebiliyorum. Yeryüzünde parmak izimin aynı olduğu bir insan var. Annemin ve babamın ismi “iyi ki”. Adım da gökyüzü anlamına geliyor.

Tabi siz normal bir otobiyografi istiyorsanız, 13 Mart Bursa doğumluyum. Marmara Üniversitesi gazetecilik mezunu ve master öğrencisiyim. Yaklaşık 10 yıldır çeşitli dergilerde, iletişim ajanslarında ve menajerlik şirketlerinde çalışıyorum.