Sol göz kapağım, diğerine oranla birkaç milimetre daha küçük. Üst dudağım ince. Saçlarım hâlâ şekle girmiyor. Kollarımda kırdığım camlardan kalma izler var. 
Rüyalarım Tim Burton filmlerine on basar. Strese girince kağıtları küçük küçük parçalıyorum. Her gün Türk kahvesi içiyorum. Kafamda mütemadiyen Alecia Beth Moore çalıyor. Defter biriktiriyorum. Şarkı söylüyorum. Yaşamayı seviyorum. Hayat ağacı yüzüğüm tarafından korunuyorum. Soyum muhtemelen Kızılderililere dayanıyor ama paralel evrende bir cadı da olabilirim.  Yeryüzünde parmak izimin aynı olduğu bir insan var. Annemin ve babamın ismi “iyi ki”. Adım da gökyüzü anlamına geliyor.

Tabi siz normal bir otobiyografi istiyorsanız, 13 Mart Bursa doğumluyum. Marmara Üniversitesi gazetecilik lisans ve yüksek lisans mezunuyum. 14 yıl boyunca medyanın farklı alanlarında editör, yazar, basın danışmanı, sosyal medya danışmanı, TV konuk koordinatörü, yayın yönetmeni, radyo programcısı, fotoğrafçı, reklamcı ve muhabir olarak köpek gibi çalıştım. “Magazin haberciliğinde muhabir-haber kaynağı ilişkisi” başlıklı master tezim yakında bir kitap olarak karşınızda olacak. Medya ve iletişim danışmanı olarak üretmeye, şarkı söyleyerek de umut etmeye devam ediyorum.